This month's projects focused on Valentine's Day.
The candy corn was found at Wal-Mart for $2.50 a tub.
Each tub filled a little over five jars.

The jars are spice jars from IKEA and they come four to a pack for $2.99.
Can't beat that!
The candy corn was found at Wal-Mart for $2.50 a tub.
Each tub filled a little over five jars.
The jars are spice jars from IKEA and they come four to a pack for $2.99.
Can't beat that!